ZGRUPOWANIE NADRÓŻ 2013 - CHRZEST OBOZOWY

ISKRA R-2007 WYGRYWA ŻUKOWO CUP

• autor: uksiskragdynia, 2018-06-19 21:59

W niedzielę (17.06) w Żukowie na Stadionie Miejskim {w mega-upale} nasz zespół Iskry R-2007 (w składzie: Brzeski, Molenda, Jończyk, Gniech, Woźniak, Buksiński, Niklasiński, Michałowski, Marcińkiewicz, Trojanowski) wywalczył bezapelacyjne > pierwsze miejsce/złoty medal i "Puchar Świata".

Graliśmy systemem każdy z każdym w liczbie 7 drużyn, gdzie wygraliśmy wszystkie mecze, nie tracąc ani jednej bramki. Dodatkowo Królem Strzelców został Mateusz Niklasiński (7 goli), a wicekrólem Krzysztof Woźniak (6 goli), co nas bardzo cieszy, bo Ci zawodnicy (grający zresztą w parze napastniczej) dobrze ze sobą współpracowali, a na tę zdobycz mieli tylko po 50% czasu gry w każdym meczu. Wszyscy z Iskry zagrali bardzo dobre zawody - pokazując dobre umiejętności i pewność gry. Cała nasz w/w ekipa zasłużył na pochwałę, choć pewne minimalne różnice w cenzurkach, by były (za ocenę gry i zaangażowanie).

Zapewne to ostatnie zawody przed wakacjami, ale treningi będą (w zmniejszonej formie) kontynuowane w lipcu (poniedziałek i piątek) na GCS ul. Olimpijska 5 na godzinę 16.45 > trzeba podtrzymywać formę piłkarską, tym bardziej, że dołączyć mają do ekipy nowi zawodnicy z "symbiotycznej organizacji sportowej" (R - 2007/8) i trzeba się poznawać + zgrywać.

Ponad to ogłaszamy nabory uzupełniające do tej naszej ekipy R-2007/2008 > zapisy j.w. na GCS. Potem obóz sportowy, a potem... Liga JD2 POZPN (wyrabiamy / przedłużamy KZS!).

Zawody w Żukowie prowadził II Trener R-2007/8 Jarosław Marek. Gratulujemy zawodnikom i obu trenerom, w tym głównemu Trenerowi R-2007/2008 Panu Rafałowi Piotrowskiemu.

Zarząd UKS - u.