II miejsce w turnieju w Pucku - R1999 - 03.03.2012

SĄ JESZCZE MIEJSCA NA LETNI OBÓZ ISKRY 2018

• autor: uksiskragdynia, 2018-04-14 20:44

Zapisy na Letni Obóz Piłkarski UKS „Iskra” Gdynia  >  rok 2018

Zapraszamy zawodników z roczników od  2000  do  2010   (włącznie) – są jeszcze wolne miejsca, choć już dużo zawodników się zarejestrowało, poprzez wymagane tzw. przedpłaty (zadatek i pierwsza rata).

Kliknij na więcej, a dowiesz się więcej o obozie Iskry.

Zapraszamy zawodników Iskry (są jeszcze wolne miejsca) na Letni Obóz Szkoleniowo- wypoczynkowy, który odbędzie się w połowie sierpnia 2018 r. [wyjazd 14.08.18 r. > (9 dni)].  Cena odpłatności = 1 350,00 (Zawodnicy, którzy już powpłacali raty  > mogą iść systemem wpłat jaki podaliśmy wcześniej). Nowi mogą wpłacić teraz w kwietniu 100 - 200 zł (i… koniecznie napisać zawiadomienie mailem do : j.marek.iskragdynia@wp.pl). Płacimy przelewami na konto klubowe UKS „Iskra” Gdynia ul. Porębskiego 21 (w PKO BP S.A)

Na numer konta:    85 1020 1853 0000 9802 0010 1246

W druku przelewu napisać należy dane wpłacającego = Tylko Rodzica (tego, który by chciał potem  otrzymać r - k !!!). * Uwaga > jak Babcia/Dziadek lub inni kochający darczyńcy wpłacą, to im wystawimy r-k [w opisie dane uczestnika czyli zawodnika oraz czy to jest zadatek czy to rata z numerem].

Do 30.04.2018 r. > 100 – 200 zł  (+ mail do klubu!)

Do  15.07.2018 r należy tak wpłacić by obozowicz miał wpłacone > 1 350 zł

W planie > 3-4 razy jezioro (jak pogoda pozwoli) +  2 razy Aquapark  +  Ognisko + las (nocna wyprawa) i pola (absolutnie czyste powietrze) + treningi, treningi, treningi i mecze kontrolne z tubylcami + Kościół Kat. + ewentualnie.... Marchewnik (jak Go teraz nie zezłościcie) oraz wiele innych sposobów na spędzanie czasu małego piłkarza Iskry.

Obóz sportowy rozwija zawodnika indywidualnie i drużynowo + pozwala też kadrze trenerskiej dokładnie rozwinąć danego zawodnika (do pozycji w zespole i na boisku). Futbol to sport drużynowy i należy doskonalić się indywidualnie, ale i też zgrywać zespołowo, o czym szczególnie przekonały się nasze dwie eksportowe drużyny. Tak naprawdę nie wyobrażamy sobie, by ktoś, kto chce funkcjonować w futbolu nie jeździł na obozy sportowe, wręcz tego oczekujemy i zachęcamy, by cała populacja ekip: R-2000/1/2/3  i R-2005/2006, bo trzeba wskoczyć na wyższy poziom zgrania i wypracowania taktycznego, że o osobistym rozwoju piłkarskim nie wspomnimy, bo to jest oczywista oczywistość.  Zespoły mają potencjał, ale bez regularnego i stałego trenowania, w tym udziału w obozach > nie będzie postępu (rywale non-stop jeżdżą na obozy; nikt nie pęka)

R-2007/2008 i to w całości (100 % sekcji! powinni pojechać), bo trzeba by stworzyć konkretną drużynę ligową > już czas na Was, bo od VIII ruszamy do rozgrywek ligowych POZPN, a tu nieszczególnie bogato wyglądają ilości zgłoszonych (teraz wszystkie kluby mające R-2007/8 jadą w całości na obozy klubowe, a u nas > „nie za bogato” (wszak wszyscy widzicie, że poprzez to że w latach poprzednich byliście w dużej ilości – to przyniosło nam rozwój!). Możemy bić się o wysokie pozycje w lidze, ale trzeba się przygotować technicznie i taktycznie, a nie siedzieć w domu. Są jeszcze miejsca i gorąco zapraszamy.

Oczywiście zapraszamy też R-2009 /2010 trzeba iść drogą rozwoju.

Ze sportowym pozdrowieniem Iskra.