R-2005/6 - TRÓJMIEJSKA LIGA HALOWA - GDAŃSK

• autor: uksiskragdynia, 2017-08-27 19:50

Składki we wrześniu;

jeden zawodnik = 100 zł
bracia = 170 zł (trzeci - gratis)
hybryda = 90 zł [Fotta, Trojanowski, Brzeski, Prętnik]
bramkarz = 85 zł [Błasiak, Kotkiewicz]

* od X 2017 r. - składki normalne tj. o 20 zł mniej.
Za wyjątkiem ekipy JB, która w całości, tj. wszyscy przez X i Xi opłacają = 95 zł tj. o 15 zł więcej niż zawsze {2 bramkarze = 80 zł }.

kliknij na "więcej"
* absolutny nowicjusz! (nie ktoś powracający do klubu - były Iskrzak) miesiąc, w którym się zapisuje = free, a następny m-c 50% składki pełna płatność od trzeciego miesiąca. Obowiązuje po zgłoszeniu się na trening rocznika podanie smsem na 501 165 450 imienia i nazwiska oraz rocznika!

Kto przyprowadzi kolegę, a ten kolega wytrwa w Iskrze = 6 miesięcy dla "zapraszającego" > nagroda!

______________________________________

** nowicjusze/dzieci (bezpośrednie byłych, dawnych  Iskrzaków): trzy pierwsze miesiące = free, a trzy następne = 50% składki!

Tu również obowiązuje po zgłoszeniu się na trening na 501 165 450 sms o treści : "imię i nazwisko, rocznik" (jeśli było by to dziecko brata/siostry byłego zawodnika Iskry, to ulga jest: 2 m-ce za free i 2 m-ce = 50% składki, ale konieczne jest przy zapisie takiego dziecka osobiste spotkanie Rodzica + byłego Iskrzaka z... Iskiernikiem JM).