JD2 - R2001/2 - SANTOS GDAŃSK - ISKRA GDYNIA 2:3 (20.04.2013)

ŚCIĄGA OBOZOWICZA - LATO 2017

• autor: uksiskragdynia, 2017-08-08 13:42
Zbiórka wyjeżdżających na Letnie Zgrupowanie Iskra 2017:
termin: poniedziałek 14.08.2017 - godzina 06:30
miejsce: na parkingu pomiędzy Kościołem a Biedronką, Gdynia Pogórze Górne, ul. Porębskiego

Na zbiórce osoby, które mają do zdania dokumenty (karty obozowe, Deklaracje Gry Amatora, odnowione Karty Zdrowia Sportowca) - zgłaszają się do tr. J. Chwyć

Osoby, które mają chorobę lokomocyjną także zgłaszają się do tr. J. Chwyć.

"kliknij na więcej"
Pilnie proszę kliknąć na stronę: iskragdynia.futbolowo.pl zakładka 'Letni Obóz 2017' - półka "Co zabieramy na obóz piłkarski".

Dla przypomnienia, informujemy, że najważniejsze są: dwie pary butów piłkarskich z korkami + buty halówki, klapki, kąpielówki przyległe typu 'slipy' {bez kieszeni} i czepek kąpielowy, bo nie wpuszczą na basen.

Pięć koszulek i spodenek treningowych (w tym komplety - koszulki czerwone Iskry) , minimum 5 skarpetogetrów + 5 par skarpetek.

Maści, zasypki na obtarcia + plastry na pęcherze i skaleczenia, itp. 3 ręczniki w tym duży kąpielowy. Zabieramy pidżamę i dres wyjściowy Iskry i dres do 'szlajania' - gorszego sortu + lekką pałatkę przeciw-deszczowa w której można trenować w deszczu.

Zabieramy także bluzę polarową i czerwoną letnią czapeczkę Iskry z daszkiem.

Wszystko ma być wyraźnie podpisane nazwiskiem (nie inicjałami). Nie bierzemy żadnych dżinsów i garniturów (nawet do Kościoła pójdziemy w dresie Iskry i czystej koszulce Iskry), żadnych sandałów.

Nie brać dwóch walizek rzeczy, bo wszystko się zmieści w jednej, za to trzeba wziąć płyn lub mały proszek do prania  i prać swoje rzeczy (nie zabierać 15 kompletów t-shirtów i 30 par skarpetek, bo leniwo lubo brak Mamusi).

To jest obóz dla sportowców, a nie 'lebieg', które nie umieją sobie radzić wokół siebie.

Zabieramy Karty Zdrowia Sportowca (kto ma w ręku) oraz Legitymację Szkolną.

Jeżeli chodzi o pieniądze to maksymalnie do 150 zł  - ale i to jest z naszego doświadczenia znacznie za dużo (około 50 - 70 zł powinno wystarczyć).

Nie będziemy biegać do sklepu, bo komuś lepiej smakują obrzydliwie słodkie 'snikersy', zamiast obiadu (mięsko i surówki) >  jemy wszystko - mimo swoich smaków/gustów/preferencji. Absolutnie zakazane jest zabieranie ze sobą coca coli, chipsów itp. Słodyczy także minimalną ilość!!!

Na podróż każdy zabieramy butelkę (nie zgrzewkę!!!) wody niegazowanej oraz drugą butelkę na pierwsze chwile pobytu - zanim nie zakupimy odpowiedniej ilości dla wszystkich.

Wody ani jedzenia nikomu nie zabraknie. Tylko trzeba szanować to co się otrzyma, bo nie raz widzieliśmy, że delikwent brał łyk wody z butelki, a potem pełną butelkę zostawiał na boisku i płakał do mamy, że mu wody nie dają.

Iskiernik Generalny.