III miejsce R2001 oraz VII miejsce R2002/3 - Cisowa Cup 11.03.2012

SĄ JESZCZE MIEJSCA NA LETNI OBÓZ ISKRY

• autor: uksiskragdynia, 2017-03-02 15:42

Są jeszcze miejsca na…  Letni Obóz Piłkarski UKS „Iskra” Gdyni w sierpniu 2017 r. – kliknij na więcej, a wszystkiego się dowiesz.

Zapraszamy  zawodników z roczników od  2000  do  2008 (włącznie).

Letnie Zgrupowanie Treningowe „Iskry” odbędzie się w połowie sierpnia 2017 r. [wyjazd ok. 13 VIII ]. Cena odpłatności = 1 330,00   {zgłoszenie uznajemy za dokonane po wpłacie przynajmniej 50 zł zadatku, a potem obowiązuje  system wpłat ratalnych > gonimy kwoty i terminy podane w niżej zamieszczonym harmonogramie wpłat }, a wpłacamy tylko/wyłącznie przelewami na konto klubowe UKS „Iskra” Gdynia ul. Porębskiego 21 w  PKO BP S.A.

85 1020  1853  0000  9802  0010  1246

* w razie naszej decyzji o nie zakwalifikowaniu zaw. zwracamy 100 % wszystkich wpłat !

W druku przelewu napisać należy dane wpłacającego = Tylko Rodzica  (tego, który by chciał potem r - k), żadne Babcie/Dziadkowie lub inni kochający darczyńcy nie mogą być oficjalnie płatnikami, a w opisie dane uczestnika  czyli zawodnika oraz która to… rata

Dla nowych, którzy jeszcze nie zgłosili się do uczestnictwa przedstawiamy system wpłat

do  30.03.2017 r.   >  wpłacić  =  300 zł  (jako wpłatę nr 1)

do  30.04.2017r.  >  wpłacić = 300 zł  (jako wpłatę nr 2)

do  30.05.2017 r.  >  wpłacić = 300 zł (jako wpłatę nr 3) - tak by każdy na ten dzień miał już wpłacone łącznie > 900,00

Iskra ok. 1 VI musi wysyłać już konkretną finansowo „przedpłatę”, bo tego oczekują kontrahenci biznesowi w organizacji obozu i transportu.

do 30.06.2017 r.   >  wpłacić 300 zł (jako wpłatę nr  4)

do 30.07.2017 r.  >  wpłacić 130 zł (wpłata nr 5) tak by łączna kwota wynosiła  = 1 330 zł !!!

Kto w marcu/kwietniu pierwszy raz dokona wpłaty na obóz, czyli się zapisuje musi powiadomić o tym fakcie Prezesa Iskry:

(tel: 501 165 450 lub mailem: j.marek.iskragdynia@o2.pl).

Zwrotu  uiszczonej za obóz kwoty (ani całości, ani części) nie będzie też w momencie, gdy zawodnik już ‘zaokrętowany’ na pokładzie obozu, dostanie ‘dzikiej tęsknoty’ za domem / rodziną i postanowi wyjechać do domeczku przed upływem końca obozu.

W planie > 3-4 razy jezioro (jak pogoda zezwoli )  +  2 razy Aqua – Park  +  Ognisko + las (nocna wyprawa) i pola (absolutnie czyste powietrze)  +  treningi, treningi, treningi i mecze kontrolne z tubylcami + Kościół Kat. + ewentualnie.... Marchewnik (jak Go teraz nie zezłościcie) oraz wiele innych sposobów na spędzanie czasu małego piłkarza Iskry.

Piłka nożna jest sportem drużynowym i absolutnie konieczne jest zgrywanie się formacji i całej drużyny, a na obozie udaje się to najlepiej,  kiedy mamy 2-3 treningi dziennie po 1-1,5  h, a nie 1 h w ‘domu’ (gdzie każdy ma jeszcze ‘milion’ innych obowiązków szkolno-domowych) . Obóz sportowy pozwala też kadrze trenerskiej dokładnie określić przydatność nowicjusza do danej pozycji w zespole. Futbol to sport drużynowy i absolutnie wymaga zgrywania się niemal do bólu. Zaś indywidualnie zawodnicy rozwijają się piłkarsko plus walczą o swoją (zdobycie lub… zachowanie) pozycji w drużynie.

Tak naprawdę nie wyobrażamy sobie, by ktoś, kto chce funkcjonować w futbolu nie jeździł na obozy sportowe, wręcz tego oczekujemy i zachęcamy, by cała populacja ekipy R-2001/2001/2002/2003  {i to w całości} pojechała doskonalić się w piłce nożnej, bowiem  będą  jedną drużyną o nazwie „Iskra JB” [i w ocenie Sztabu Szkoleniowego stać ich na dobry rezultat].

Zapraszamy też wszystkich z R-2005/2006, by rozpoczęli swe doskonalenie futbolu, bo tworzyć będziecie następne pokolenia piłkarskie w UKS „Iskra” Gdynia,  a od nowego sezonu stanowicie jedną drużyną > więc po prostu na nowo musicie się zgrywać, a trener na nowo konfigurować skład ligowy. To samo nasza przyszła potęga, czyli  R-2007/2008 macie ‘obligo’  rozpocząć poważną piłkarską edukację, by tworzyć podwaliny nowej i niezwyciężonej drużyny  > nadchodzi Wasz Czas (efekty już są, ale nie możemy stać w miejscu, tylko dalej pracować i się rozwijać, by być jeszcze silniejszymi niż wczoraj i dziś).

Taki wyjazd uczy też zasad współżycia społecznego w grupie > co też ma dużą wartość.

Pamiętajmy, że nasi konkurenci i rywale jeżdżą na obozy (a wiec się rozwijają), ba nawet na te zimowe – My nie możemy pozostawać w tyle, tylko się… szkolić, szkolić, szkolić.

Narodowy Program „ 500+ ” > też na pewno lepiej pozwoli wielu ‘Naszym Rodzicom’ finansowo ogarnąć koszty uczestnictwa w takim Sportowo-Wypoczynkowym Zgrupowaniu.

Zgrupowaniem opiekować się będzie wykwalifikowana - posiadające wszelkie uprawnienia i certyfikaty - kadra trenersko/wychowawcza. Obóz Iskry Gdynia zawsze jest rejestrowany w Kuratorium.

Ze sportowym pozdrowieniem Za Zarząd UKS „Iskra” Gdynia – Prezes Jarosław A. MAREK

Kontakty :  58 348 03 44  /  501 165 450  oraz   >  j.marek.iskragdynia@wp.pl

PS:

Na obozie każdy musi mieć letnią czerwona czapkę Iskry Gdynia (można kupić od ręki za 24 zł/sztuka)  i letnią czerwoną koszulkę Iskry {można zamówić… za 35 zł/sztuka}.

Takie wymogi, to nie tylko nasz „Dres Kod Iskry”, ale i wymogi Kuratorium Oświaty.