Turniej UKS Jedynka Reda/Orlęta Reda Cup 2010

• autor: uksiskragdynia, 2017-01-11 11:30

Komunikat nr 11 > Letni Obóz Piłkarski UKS „Iskra” Gdynia

plus inne zarządzenia organizacyjne

(upraszamy o przeczytanie i zachowanie)

kliknij na więcej

Na Obóz Iskry zapraszamy zawodników z roczników od 2000 do 2008 (włącznie).

Letnie Zgrupowanie Treningowe odbędzie się w połowie sierpnia 2017 r. [wyjazd ok. 14 VIII  - dokładna data będzie znana w terminie późniejszym]. Cena odpłatności = 1330,00 zł {obowiązuje system wpłat ratalnych!}, a wpłacamy tylko i wyłącznie przelewami na nasze konto klubowe:

UKS „Iskra” Gdynia ul. Porębskiego 21

(PKO BP S.A. o/ Gdynia)

85 1020 1853 0000 9802 0010 1246

W razie naszej decyzji o nie zakwalifikowaniu zawodnika zwracamy 100% wszystkich wpłat.

Proszę zwrócić uwagę na używanie sformułowań w opisie wpłat za obóz. Czyli wpłacając te pierwsze 50 zł (zadatkujące) oraz pozostałe raty ma być najpierw wpisane: wpłata na cele statutowe.

W tytule przelewu napisać należy dane wpłacającego = tylko Rodzica (tego, który by chciał potem dokument księgowy), żadne… Babcie/Dziadkowie lub inni kochający darczyńcy, a w opisie dane uczestnika czyli zawodnika oraz, która to jest rata.

Do 30.01.2017 r. wpłacamy 50 jako zadatek sygnalizujący decyzję uczestnictwa.

W opisie przelewu wpisujemy:

wpłata na cele statutowe - zadatkowanie za uczestnictwo ‘syna – imię i nazwisko’ w Letnim Obozie Iskra 2017 + dane Rodzica, (jeżeli oczekiwałby od nas faktury po realizacji zadania obozowego).

Do 28.02.2017 r. wpłacamy 250 jako 1 ratę [w opisie przelewu podajemy: wpłata na cele statutowe - 1 rata {a nie zadatek} za uczestnictwo syna – imię i nazwisko, w Letnim Obozie UKS Iskra Gdynia 2017 (plus dane rodzica).

Do 30.04.2017 r. wpłacamy 300 zł jako 2 ratę – opis: wpłata na cele statutowe - 2 rata za uczestnictwo syna – imię i nazwisko, w Letnim Obozie UKS Iskra Gdynia 2017 (plus dane rodzica).

Do 31.05.2017 r. wpłacamy  300 zł jako 3 ratę -  opis: wpłata na cele statutowe - 3 rata za uczestnictwo syna – imię i nazwisko, w Letnim Obozie UKS Iskra Gdynia 2017 (plus dane rodzica).

Do 30.06.2017 r. wpłacamy 300 zł jako 4 ratę - opis: wpłata na cele statutowe - 4 rata za uczestnictwo syna – imię i nazwisko, w Letnim Obozie UKS Iskra Gdynia 2017 (plus dane rodzica).

Do 31.07.2017 r.  >  wpłacamy 130 zł jako 5 ratę, tak by łączna kwota wynosiła  = 1 330 zł, w opisie: wpłata na cele statutowe - 5 rata za uczestnictwo syna – imię i nazwisko, w Letnim Obozie UKS Iskra Gdynia 2017 (plus dane rodzica).

• W razie rezygnacji z uczestnictwa zwrócimy całość 100%  wpłaconych środków jeśli zgłoszenie rezygnacji nastąpi przed datą 30 marca 2017 r.
  • Zgłoszenie rezygnacji po tym terminie oznaczać będzie potrącenie przy przelewie zwrotnym zadatku 50 zł.
  • Wpłaty na obóz nie zwracamy, jeżeli ktoś zrezygnuje z uczestnictwa już trakcie zgrupowania.

Przypominamy Zarządzenia Organizacyjne związane z obowiązkami klubowymi zawodników:

1.Zbieramy 21 zł na zimowe czapeczki Iskry

2. Zbieramy 24 zł na letnie czapeczki Iskry

3. Przynosimy 15 zł na obowiązkowe Ubezpieczenie NNW (SPECJALNA  POLISA  dotycząca sportowców-piłkarzy )

Zwracamy uwagę, że w dużej części Polis Szkolnych są wyłączenia dotyczące odmowy wypłaty roszczenia jeśli „Zdarzenie Wypadkowe” nastąpiło w związku z uprawianiem sportu poza terenem szkolnym i niezwiązanym z działalnością szkolną. Składka 15 zł jest w naszym UKS obowiązkowa i dotyczy każdego zawodnika (nie ma ulg dla braci).

4.  Zbieramy 135 zł na klubowy Dres Iskry.

Można wpłacić w dwóch ratach 80 zł + 55 zł (ta druga rata należna po miesiącu od wniesienia pierwszej)

5.  Zbieramy 35 zł na klubowe czerwone koszulki Iskry (T-shirt).

Posiadanie dresu oraz czapeczek jest obowiązkiem każdego Członka UKS „Iskra” Gdynia (w nich to stawiamy się na wszelkie zawody sportowe, a w czapkach dodatkowo chodzimy na treningi). Uwaga wszelkie w/w zbiórki muszą się zakończyć przed datą 28 lutego 2017 r. – Zbierającymi na listę są wyłącznie Jarosław Marek (dostępny w tygodniu w piątek dla każdej z grup) oraz Jarosław Chwyć.

Każdego z Członków UKS-u obowiązuje wpłacanie (na listę do w/w funkcyjnych) klubowych składek statutowo-organizacyjnych zawsze do dnia 15 każdego miesiąca

• Niedopuszczalne jest przenoszenie sobie płatności na drugi miesiąc (nam przy uiszczaniu opłat za sale i boiska nie prolonguje się miesięcznie niczego, a od razu nalicza odsetki lub wypowiada Umowę Najmu).
  • Nie ma możliwości żadnych odliczeń np. za chorobowe nieobecności na kilku treningach lub przerwy w opłacie składek, bo nam chodzenie na zajęcia w jakimś miesiącu nie pasowało. W UKS Iskra obowiązuje ciągłość opłat składkowych za Członkostwo w UKS –ie (a nie za ilość treningów w miesiącu). Jesteśmy Stowarzyszeniem ze Statutem, a nie prywatną firmą (akademią komercyjną).

Na stronie ‘futbolowo’ jest zakładka o nazwie: „Regulamin Iskry” – warto czytać.

Zarząd UKS „Iskra” Gdynia.