RAFAŁ JAHN - TRANSFER DO ARKI I POŻEGNALNY TRENING W ISKRZE 27.03.2013

UKS ISKRA GDYNIA Z LICENCJĄ POZPN NA KOLEJNY SEZON

• autor: uksiskragdynia, 2016-06-17 14:24
Niniejszym informujemy, iż nasz Klub (w pierwszym terminie) otrzymał Licencję Rozgrywkową na sezon 2016/2017 spełniając wszystkie wymogi Podręcznika Licencyjnego PZPN. Wystarczy zobaczyć na stronie POZPN, że tylko 30 klubów (w tym "Iskra") z terenu całego Województwa Pomorskiego otrzymało to istotne uprawnienie = zezwalające na uczestnictwo naszych grup dziecięco -młodzieżowych w rozgrywkach ligowych organizowanych w POZPN.

W tych rozgrywkach wystawiamy 3 zespoły ligowe: JB (R-2000/1/2), JC2 (R-2003/4) i JD2 (R-2005/6). Oczywiście inne zespoły UKS-u (poza w/w) będą uczestniczyć w wielu turniejach klubowych czy innych organizacji. Ponad to nasz Klub [po raz pierwszy w swej historii] zgłosi swój zespół seniorów do ogólnopolskich rozgrywek {szczebel wojewódzki} Pucharu Polski. Wszystkich chętnych, którzy by chcieli włączyć się do tej drużyny proszeni są o kontaktowanie się z Trenerami klubowymi: J. Bebko i J. Chwyć (Koordynatorami Projektu) no i o trenowanie w każdą środę na orliku SP-43 o godzinie 20.00. Prezes UKS "Iskra" Gdynia.