OBÓZ W NWP - LATO 2011 - SPARINGI

ISKRA R-2005-2006 STARTUJE W DEICHMANN CUP 2016

• autor: uksiskragdynia, 2016-01-16 20:51

Iskra  R-2005/2006 w „Deichmann Cup” - w roku 2016 - po nowemu!!!

Informujemy, że poprzedni artykuł o zasadach uczestnictwa naszych członków w Mini-Mistrzostwach Świata, czyli „Deichmann Cup” anno-domini 2016 prosimy uznać za nieaktualny. Obowiązują nowe zasady z którymi wszyscy zawodnicy Iskry JE1 i JE2 (tzn. Orlik Młodszy i Orlik czyli r-2005/2006) powinni się zapoznać, po klikniecie na … więcej.

Turniej to cykl meczy rozgrywanych od 18 kwietnia do końca czerwca 2016. Mecze tej kategorii wiekowej (U11) mają być rozgrywane wyłącznie w niedzielę (tak mówi regulamin). Miejscem rozgrywek w Gdyni będzie boisko GCS Witamino przy ul. Nauczycielskiej {na końcu uliczki zjazd w dół w lewo za SP-35} Fakultatywnie -po informacji - może na pojedynczą sesję być wyznaczony inny obiekt, np. GCS "klatka na Olimpijskiej]. Generalnie będą to niedziele, a na taką Sesję Niedzielną może ‘wejść’ od jednego do trzech meczy  - każdy mecz to = 20 min.

Zarząd UKS Iskra Gdynia - w tym roku -  na ten projekt uzyskał dotację celową równą koniecznej opłacie wnoszonej do Organizatorów tego turnieju, dlatego też anulujemy poprzednią informację o oczekiwaniu  konieczności wniesienia opłaty 100 zł od każdego zawodnika  (żaden z powołanych zawodników nie wniesie ani złotówki opłaty za udział).

Ponieważ zmieniła się ‘optyka finansowania’ tego turnieju Zarząd UKS-u  i  Sztab Trenerski (na wniosek Trenera Prowadzącego Rocznik Iskra JE > Rafała Piotrowskiego) powoła na zwykłych zasadach 10 stałych reprezentantów Iskry Gdynia oraz 2-3 ‘rezerwistów domowych’, czyli takich którzy mogą zastąpić kogokolwiek z pierwszej dziesiątki, gdyby uległ on jakiejś ciężkiej kontuzji lub długiej chorobie wykluczającej Go z całości lub reszty cyklu – nie mówimy o przerwie jedna/dwie sesje, bo jesteśmy… przeziębieni).

Wydane stroje Deichmann Cup 2016  r. po turnieju powrócą do dyspozycji Zarządu UKS Iskra Gdynia.

Powołani do Stałej 10-osobowej Reprezentacji Iskry R-2005/6 na Turniej „Deichmann Cup” zostaną powiadomieni przez klub pocztą e-mail (+ sms-em) oraz potem na naszej stronie internetowej (to samo dotyczy zawodników oznaczonych Domowy Rezerwowy czyli Oczekujący). Każdy tzw. „Powołany” obowiązany jest to stałego stawiania się na cykliczne mecze Deichmann Cup tak jak na mecze ligowe  POZPN (bo kilku z tych reprezentantów r-2005 grywało  w JD2 POZPN).

Wyznaczenie do Reprezentacji „Iskry Deichmann CUP” automatycznie skreśla zawodnika z ekipy ligowej I - JD2 (R-2004). Nie będą respektowane „podania” z r-2005, że komuś ‘pasuje bardziej’ –w jakiś weekend– gra w lidze POZPN JD2 R-2004 niż w niedzielnej „Sesji Deichmann Cup”. Tej wiosny R-2004 musi sobie radzić sam we własnym składzie [jedyny wyjątek… że powołamy kogoś z R-2005 do meczu ligowego POZPN JD2 (tj. R-2004) będzie wtedy, gdy nie ruszy jeszcze Turniej Deichmann Cup lub będzie w całym cyklu tego Turnieju jakiś wolny weekend {co się raczej nie zdarzy}]. To oznacza dla wielu z R-2005 dyspozycyjność sportową przez całą rundę wiosenną, co służy oczywiście ich indywidualnemu rozwojowi. Im więcej grasz tym więcej się rozwijasz piłkarsko – dlatego wyczynowi sportowcy nie mogą mieć przerw w okresie startowym, to teraz były przerwy i można było się ‘zresetować’ w okresie przejściowym tzn. ‘ roztrenowania ‘ czy też celowego obniżenia formy sportowej.

Tr. Główny JE – Rafał Piotrkowski tel. 508 488 183

(przy współpracy tr. J. Chwyć 688 322 374 oraz tr. J. Marka  501 165 450).

Za Zarząd UKS „Iskra” Gdynia - Sekretarz K. Marek.