R2002-2003 / CISOWA CUP 2012

ZAPRASZAMY NA LETNI OBÓZ ISKRY GDYNIA W ROKU 2015

• autor: uksiskragdynia, 2015-05-22 10:57

Jeszcze można zapisać się na Letni Piłkarski Obóz - zobacz "więcej"

Już kilkudziesięciu zawodników wpłaciło na Letnie Zgrupowanie Szkoleniowe Iskry w Sierpniu 2015 r. (prawdopodobnie wyjazd 11 lub 12 VIII wynajętym Autokarem). Cena całości -łącznie- z dodatkowym ubezpieczeniem NNW = 1330 zł. Nowych prosimy o zapoznanie się z zakładką "Obóz Iskry"  na 'futbolowie' i ogólne stosowanie się do podanych warunków.

Wiadomo że tekst i tzw. harmonogram był podany dla tych co deklarowali się jeszcze w zeszłym roku (i Ci proszeni są o kontynuację strategi wpłat), a nowi jeszcze teraz w maju niech wpłaca 'sygnalizacyjnie' ok. 100 - 200 zł (powiadamiając nas sms-em 501 165 450) plus potem 'gonią' raty lub wpłacają od razu większe kwoty. Ale ...najważniejsze jest by na dzień 30.07.2015 r. każdy z obozowiczów miał wpłacone na nasze konto sumę równą dokładnie 1 330.00 zł.

Nr konta 85 1020 1853 0000 9802 0010 1246, a nr tel do wyjaśnień 58 348 03 44 lub 501 165 450.

Jarosław Marek.

Obóz to wypoczynek i relaks: gry i zabawy w tym 2 x Aqua  Park, plażowanie nad Jeziorem, 'Nocna Warta' i inne zabawy, ale przede wszystkim intensywny rozwój techniczno-taktyczny zawodników poprzez codzienne zajęcia piłkarskie i ogólno-rozwojowe wraz poszukiwaniem indywidualnie optymalnej pozycji dla zawodników plus budowaniem podstawowego  składu 'na lata' w każdym z roczników.

Zapraszamy zawodników z roczników:  1999/2000/2001/2002/2003/2004 oraz 2005/2006. Obozy są zgłaszane Kuratorium Pomorskiemu i spełniają wszelkie wymogi. Na życzenie wystawiamy rachunek , ale po realizacji zadania tj. po zakończeniu się obozu {dane oczekującego na dokument księgowy muszą być zgodne z tymi danymi jaka osoba wpłacała przelewy - niestety jak wpłacała Babcia to jej możemy wystawić r-k, a nie Mamie prosimy tego dopilnowywać, bo będziemy musieli sprawy korygować}  więc jeśli ktoś się pomylił, a oczekuje r-ku musi nam to zaraz zgłosić).

Dla wielu roczników powoli kończy się 'przedszkolny okres' trenowania piłki nożnej w naszym Klubie od września 2015 roku zespół zostaje zgłoszony do oficjalnych ligowych rozgrywek w ramach struktury Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, czyli będzie co tydzień rozgrywał mecze ligowe na dużych boiskach. To jest zupełnie co innego niż turniej na hali, gdzie gra się po 4 w polu + bramkarz, a meczyk turniejowy trwa = 10-12 minut. Tu mecz trwa cale 60 minut lub więcej!. To już inna bajka trzeba nowicjuszy do tego przygotować... a starszakom wypracować idealny model zgrania drużynowego. Duże granie to dużo biegania na dużo dłuższych odcinkach  oraz to co najważniejsze tzn. umiejętność rozumienia taktyki gry na takim boisku w zależności od pozycji jaką wyznaczy nam trener. Teraz wiele roczników dużo gra, ale to właśnie na obozie będzie się weryfikowała przydatność każdego zawodnika z danego rocznika do danej -próbowanej- pozycji {to nie jest ani łatwy, ani krótkotrwały proces i wymaga wielu prób oraz korekt, a przede wszystkim nauczenia się... taktyki gry}.

To właśnie na tym obozie będzie też tzw. ' zwykła walka o ustalenie hierarchii przydatności poszczególnych zawodników na pozycje' (nieobecni na obozie będą mieć gorzej w tym aspekcie niż Ci co przejdą szkolenie techniczno/taktyczne na letnim zgrupowaniu Iskry).

Olbrzymie znaczenie ma też tzw. zgrywanie zespołu przecież piłka nożna to sport drużynowy.

Zapraszamy - Zarząd UKS "Iskra" Gdynia i Komendantura Zgrupowania Iskra-Nadróż 2015.