OBÓZ W NWP - LATO 2011 - ZDJĘCIA MARCHEWNIKA NA SKALĘ ŚWIATOWĄ:)

W NIEDZIELĘ ROZEGRALIŚMY MINI TURNIEJ DLA 2005-6

• autor: uksiskragdynia, 2015-04-13 12:06

W niedzielny poranek hali w SP-43 rozegraliśmy iskrzany mini-turniej dla naszych zawodników z R-2005-6 z gościnnym występem kilku Iskrzaków z R-2004. Turniej odbył się przy wsparciu Rady Dzielnicy Pogórze, z którą UKS Iskra współpracuje.

Galeria zdjęć

mini-turniej-w-sp43-12-04-2015-6071147.jpg mini-turniej-w-sp43-12-04-2015-6071148.jpg mini-turniej-w-sp43-12-04-2015-6071149.jpg

Znaczna większość występujących w tym turnieju zawodników miała możliwość grania przez czas jesienno-zimowy w TLH w Gdańsku – co odzwierciedliło się w ciekawej grze wszystkich drużyn.

Każdy zawodnik, który przyszedł w niedzielę miał możliwość dużo pograć – bo to był nadrzędny cel tych zawodów. Stworzyliśmy pięć zespołów do gry w polu, a jako stali bramkarze wystąpiło dwóch zawodników (i tutaj mega pochwala dla nich nie tylko za dobrą grę, ale też pełne zaangażowanie przez cały turniej – bo przecież grali bez przerwy). Zresztą inni zawodnicy także mocno się zaangażowali – a efektem było strzelonych aż 48 goli – w 20 meczach (graliśmy systemem każe z każdym, mecz i rewanż).

Najwięcej punktów – bo aż 20 (na 24 możliwe) zdobyła Iskra IV w składzie: M. Czyżewski, K. Paradowski, I. Mednyka i A. Warcholski. Cała ta drużyna to rocznik 2005 (a nawet trzon ekipy TLH).

Dodatkowo z tej drużyny zawodnik Antek Warcholski otrzymał tytuł Najbardziej Wartościowego Zawodnika turnieju (MVP). Taki sam tytuł przyznaliśmy również Sebkowi Maćkiewiczowi, bo pomimo tego ,że jest z R-2007 to grał jak równy z równym nawet przeciwko R-2004.

Królem strzelców został bezapelacyjnie Kuba Matusiak z R-2004, który zdobył aż 11 bramek. Drudzy w tej klasyfikacji (K. Paradowski i Ł. Chwyć) mieli „tylko” po 6 goli na swoim koncie – także wyczyn Kuby budzi nasze uznanie.

Ogółem na listę strzelców wpisało się aż 14 zawodników (z 24, którzy zagrali w turnieju).

Oczywiście nagrodziliśmy dyplomami „Za najlepszego bramkarza” obu „goalkiperów”: Gracjana Jachowicza oraz Pawła Czuchaj.

Gratulujemy jeszcze raz wszystkim zawodnikom i zachęcamy do dalszej pracy na treningach – bo dobra gra w niedzielę powinna Was zachęcić do dalszego rozwoju. Dziękujemy także Rodzicom, którzy licznie dopingowali Iskrzaków.