R-2001 - II MIEJSCE - ORKAN CUP 28.02.2015

SREBRO DLA ISKRY JC2 (R-2001) W PUCHARZE GKS LINIA

• autor: uksiskragdynia, 2015-03-16 10:02

Oto garść radosnych informacji o niedzielnych sukcesach Iskry Gdynia oraz innych ważnych sprawach.

Nasz zespół R-2001 w kolejnym swym weekendowym występie wywalczył kolejne trofeum - czyli... znów:  II miejsce w Pucharze GKS Linia. Nasz golkiper Dawid Partyka (nominalny napastnik) otrzymał tytuł "Najlepszego Bramkarza Turnieju". Gratulacje dla zawodników i prowadzącego drużynę Tr. Michała Synorackiego.

Jesteśmy zadowoleni z osiągnięć zespołowych i indywidualnych, choć mogło być jeszcze lepiej, bowiem złoto było w zasięgu Iskry.

Oczywiście, ze mogliśmy zagrać jeszcze lepiej jako zespół, ale czasami nie zawsze wszystko wychodzi idealnie - jednak to, że w pięciu meczach straciliśmy tylko jednego gola dobrze świadczy o naszej postawie. Jest też powtarzalnie i stabilnie w grze, a o to najbardziej nam chodzi. Wyraźnie widać tez konsolidację tej ekipy po odpadnięciu charakterologicznych słabeuszy (niegodnych WSW).

________________________________________________________

Świetny występ zanotowali też w II Dywizji TLH nasi piłkarzo-pływacy, którzy pokonali rywali dwukrotnie (4:0 Santos Gdańsk oraz  7:0 Spartę Gdańsk), co pozwala Iskrze zachować pozycję w górnej połówce tabeli ligowej.  Najwięcej goli dla Iskry w tej sesji ligowej zdobył I. Mendyka (4 gole) oraz M. Czyżewski (3 gole). Na listę strzelców wpisali się też m.in. Ł. Chwyć i A. Waśniewski.

Generalnie wszyscy nasi zawodnicy w tych dwóch meczach pokazali się z jak najlepszej strony, a szczególnie K. Paradowski, który powoli staje się liderem zespołu.

Brawo zawodnicy i Tr. Jarek Chwyć (który tym razem prowadził zespół na sali i basenie) oraz Tr. R. Piotrowski, którego systematyczna praca z tą drużyną na treningach przynosi coraz więcej radości na boisku.

__________________________________________________________

Niniejszym przypominamy zaw. R-2003, że 21.03 (sobota) rusza Runda Rewanżowa Ligi POZPN JD2 (mecz na 'Oksywian da Waga', a  zbiórka powołanych tam o 09:50.

Tr. JCH wybierze ok. 16 reprezentantów z w/w rocznika - więc zaglądamy już do zakładki rocznikowej. Pozostali z R-2003 {niewybrani na ten mecz} oraz cały R-2004 mają obowiązek stawić się na sobotni trening na Baloon-Orlik p/ZSO nr. 5 w Gd.-Chyloni ul. Wejherowska na g. 13.00.

___________________________________________________________

Informujemy, że znaleziono zimową czerwoną czapeczkę Iskry {niepodpisana} - ten Gapcio zapewne pomyłkowo zagarnął taką czapeczkę kol. Ł. Oławiaka, która jest... podpisana > prosimy by sprawdzić i dostarczyć własność Ł. Ołowiaka, a pobrać swoją zgubę - dotyczy to rocznika 2001/2, który był na ostatnim środowym treningu w SP 6 (ale inni także niech dla pewności sprawdzą).

Mamy też czerwona koszulkę Iskry rozmiaru: junior XL oraz czerwone spodenki rozmiaru: men L + czerwoną koszulkę rozmiaru: men L. Do piątkowego treningu czekamy na... Gapiszonów, a jeśli się nie znajdą, to  w/w sprzęt przekażemy do 'Caritas Iskra'.

Iskra ciągle pisze  o obowiązku znakowania swoich sortów mundurowych, ale u wielu z Iskrzaków jest to poza zdolnością percepcji i dlatego jak się coś zagubi, to nie ma możliwości ustalenia właściciela.

autor: marchewnik 2015-03-16 12:37:01

Profil marchewnik w Futbolowo Igorek M. strzelił 4 gole, znaczy się... dostanie bębenek.