R-2003/4 - TURNIEJ W STAROGARDZIE GD. - 22.06.2013 (V MIEJSCE)

UDANA SOBOTA (7 MARCA) DLA ISKRY

• autor: uksiskragdynia, 2015-03-09 12:50

Miło nam poinformować, ze nasz zespół Iskry JB (R-1999 - podopieczni Tr. J. Bebko) wywalczył brązowy medal (3 miejsce) w Pucharze GKS Linia, a nasz zawodnik Maciej Przyborowski został wybrany najlepszym piłkarzem turnieju.

Graliśmy tam w składzie: Kobylański, Domińczak, Przyborowski, Konkel, bracia - Jończyk oraz młodszy o rok Jakub Nowak. To kolejny pozytywny występ tej ekipy (po zwycięstwie w Chwaszczynie) - Tak trzymać !

Turniej odbywał się na otwartym obiekcie (Orlik) na sztucznej trawie.

Galeria zdjęć

r-2004-5-bobola-cup-gdynia-07-03-2015-6031791.jpg r-2004-5-bobola-cup-gdynia-07-03-2015-6031792.jpg r-2004-5-bobola-cup-gdynia-07-03-2015-6031794.jpg

Natomiast w corocznym halowym Turnieju Bobola Cup R-2004 wystawiliśmy dwie drużyny > Iskrę I (podstawowy skład ) i Iskrę II (nowicjusze, debiutanci, rezerwiści r-2004 i... trzech młodszych zawodników z r-2005).

Iskra I wywalczyła bardzo dobre 4 miejsce (na 10 ekip) ulegając w meczu o brązowy medal zespołowi Arki Gdynia w ostatniej minucie po bardzo problematycznym karnym podyktowanym przez Pana Sędziego.

Jesteśmy jednak dumni z Was Iskrzacy, bo to bardzo dobra lokata jak na zespół, który był osłabiony brakiem nominalnego bramkarza (M. Szechniuk = GG) oraz chorobą zastępującego go na bramce nominalnego obrońcy Oskara Rusonia.

W kategoriach niepełnej zdolności do maksymalnego dobrego grania był fakt powrotu do składu (dopiero po 2 tyg. treningu) pauzującego blisko 5 miesięcy Franka Kropidłowskiego - walczącego na 100%, ale było widać skutki braku ogrania, wytrenowania i czucia piłki.

Poza tym ponad poprawność wyróżnili się koledzy K. Dziurgot, M. Żak, D. Fotta - brawo chłopcy i trener Karol Rusoń.

Nasi zawodnicy z Iskry II Gdynia grający bez silnego ogniwa zespołu (A. Warcholskiego - zmogła Go choroba), starali się na ile potrafili - jednak wobec indolencji strzeleckiej nic więcej niż ostatnia lokata (na 10 ekip) nie wywalczyli. Ale wcale nie było jakiejś tragedii, bo porażki nie były wysokie i po... walce. W tej ekipie ponad poprawność wyróżnili się dwaj młodsi o rok: K. Paradowski i M. Czyżewski. Także dobry występ zaliczył powracający po przerwie spowodowanej kontuzją Arek Marciniak oraz tylko momentami E. Bartosiński i bramkarz Bartek Przekwas.

Jak pojedziecie wszyscy (bo...mus!!!) na Letnie Zgrupowanie Treningowe, to się dużo podciągniecie.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za doping, a Panu Gniechowi za zdjęcia.

autor: marchewnik 2015-03-09 19:37:51

Profil marchewnik w Futbolowo Pytają mnie czym młody - tak; jestem po... piędziesiątce