POLA NADZIEI - 21.04.2013

WYDAWKA DRESÓW ISKRY I INNE SPRAWY ORGANIZACYJNE

• autor: uksiskragdynia, 2015-02-20 13:23

W piątek 27.02.15 r.  (w czasie treningów w SP-43) będą wydawane {zamówione wcześniej} Dresy Iskry, a reszty dowiecie się po 'kliknięciu' >  więcej...

Trzynaście zamówionych dresów zostanie wydane właścicielom (przypominamy, że obowiązkiem każdego członka Iskry jest stawianie się w pełnych dresach Iskry na każde zawody i imprezy klubowe do jakich zostaniecie wyznaczeni przez kadrę lub Zarząd UKS-u).

O dresy dbamy jak o garnitur komunijny: nie trenujemy i nie gramy w nich w piłkę, nie pierzemy w temperaturze wyższej niż 30 st.C i dłużej niż 30-40 minut, a najlepiej lekko przepieramy ręcznie w płynie, by odświeżyć, bo brudne nie mają prawa być.

Nie prasujemy! .

Jednocześnie ogłaszamy nową zbiórkę na nasze  reprezentacyjne dresy (zbieramy do 30.04. 2015 r.), a  cena=135 zł {można to rozbić na 2 raty: pierwsza w marcu = 80 zł, a druga w kwietniu = 55zł}.

Informujemy, że brak (u zawodników z ponad 6-miesięcznym stażem w "Iskrze") dresu może być powodem ich niepowoływania do Reprezentacji Iskry na zawody.

__________________________________________________________________

Zarządza się zbiórkę (z terminem do 31.03.2015 r.) na czerwone komplety Iskry w cenie = 55 zł (same koszulki = 30 zł).

Zasady prania jak przy dresach, zaś co do prasowania; to można lekko z wyłączeniem napisu na plecach i loga na piersiach.

___________________________________________________________________

Do 31.03.2015 r. na treningi i zawody wszyscy stawiają się w zimowych czapeczkach "Iskry" (do nabycia w cenie = 21 zł).

Po 01.04.2015 r. na treningi i zawody wszyscy z Klubu (oprócz R-2005/6) stawiają w letnich czapeczkach Iskry (do nabycia - w cenie = 24 zł). Czapeczki można nabyć 'od ręki'.

Przypominamy, że dresy, koszulki, spodenki i oba rodzaje czapeczek muszą być odpowiednio sygnowane rozpoznawczymi dla ich właściciela inicjałami i znakami!!! (nie może być tak, że znajdujemy w grupie sprzęt zgubiony przez "Gapcia" i nikt z tej grupy nie potrafi rozpoznać nabytej rzeczy).

Znalezione rzeczy po miesięcznym oczekiwaniu na 'Zgubio-Boya', będą oczyszczane i rozdawane po uważaniu Iskry - sprawa dotyczy wszystkich gubionych rzeczy w Klubie.
_______________________________________________________________________

Pragniemy jeszcze raz zaznaczyć naszym członkom, że posiadanie w/w jest obligatoryjne, a szczególnie przez członków ze stażem ponad pół-rocznym. Iskra nikogo nie zmusza po pierwszym/drugim dniu treningu do zakupów wyprawek (jak to bywa w innych klubach), ale kontestowanie w/w wymogów poprzez unikanie chodzenia na mecze/imprezy klubowe w naszym kod-dresie mundurowym nie spotka się z naszej strony ze zrozumieniem, a raczej doprowadzi do podziękowania za współpracę (kto się wstydzi przynależności do Iskry i nie potrafi jej manifestować > zwyczajnie nie może być naszym członkiem). Każdy klub tego wymaga i często w formie o wiele bardziej restrykcyjnej. U nas ceny opłat są dostosowane i stałe plus nie zmieniamy kod-dresu co rok jak w innych klubach, więc prosimy do docenić.

Zawodnicy, którzy posiadają w/w elementy i na zawody/treningi w nich nie przychodzą - mogą się spodziewać odesłania do domu (żadne tam, że... "w praniu" nas nie rusza).

Kluby Sportowe to organizacje oparte na dyscyplinie i manifestowaniu uniformizacji, która niesie przesłanki: zjednoczenia wobec wspólnego celu i wspólnoty członkowskiej - kto to odrzuca z powodów; natury duszy partyzanckiej  i afirmacji anarchii - nie może być "Iskrą".

'Wolnościowcy' i 'anarchiści' lubo 'bylejakiści' mają wolną wolę skrzykiwać się w innych kółkach wolnej filozofii czy organizacjach ochrony praw zwierząt użytkowych i dzików.

________________________________________________________________________

Po w/w datach nie będzie zbierania na opisane sprawy umundurowania klubowego (za wyjątkiem czapeczek letnich dla nowo się zapisujących powyżej rocznika 2005/6).

Iskiernik Generalnie Kwatermistrzowski.

autor: marchewnik 2015-02-20 22:45:33

Profil marchewnik w Futbolowo O rany... szybko muszę zakupić czapeczkę Iskry tak jak
Aple.