JD2 - R2001/2 - SANTOS GDAŃSK - ISKRA GDYNIA 2:3 (20.04.2013)

PRZEDŁUŻAMY I WYRABIAMY KARTY ZDROWIA SPORTOWCA!

• autor: uksiskragdynia, 2015-01-18 19:36

Przypominamy wszystkim zawodnikom Iskry (i ich Rodzicom) o absolutnej konieczności wyrobienia lub przedłużenia swojej zawodniczej Karty Zdrowia Sportowca. Iskiernik Paramedyczny.

Teraz jest czas (koniec stycznia i zwłaszcza początek lutego 2015, kiedy są ferie zimowe), by ten 'temat załatwić'. Wielu zawodnikom akurat teraz kończą się ważności KZS - więc 'do boju'. Wielu nowych naszych członków w ogóle jeszcze ich nie ma - więc 'do boju' (dotyczy to szczególnie zawodników z R-2005/6 tr. R.Piotrowskiego, ale i innych).

* Gwoli przypomnienia kilku zawodnikom z r-2001/2 KZS kończą się z początkiem kwietnia 2015 r., a liga rusza już.... z końcem marca 2015r.

Wszystkie terminy ważności są uaktualnione w zakładkach rocznikowych.

Zapowiadamy, że niewyrobienie na czas KZS spotka się bardzo dużymi restrykcjami "Gilotyny Iskry" (i nie będą to symboliczne kary porządkowe).

Jest teraz czas i trzeba naprawdę dużo złej woli, by się... 'nie wyrobić'.
By się udało zarejestrować do przedłużenia/wyrobienia KZS-u należy zadzwonić na 30 dni przed planowanym terminem wizyty, by nas tam mogli zarejestrować (to nie da się zrobić 'z marszu i od ręki', bowiem sportowców w Gdyni są tysiące, a lekarzy i ich godzin pracy mało. KZS zawsze musi być przedłużana na tzw. 'zakładkę', czyli wizytę u lekarza sportowego (przedłużeniową) należy zarejestrować w dzień lub 1-2 dni przed upływem ważności poprzedniego zezwolenia > stąd owe zalecenie by to zgłaszać już z 30-dniowym wyprzedzeniem. Terminy ważności są w zakładkach rocznikowych, ale to absolutnie nie zwalnia zawodników z pilnowania swoich terminów {my pomagamy pamiętać, ale nie będziemy tego robić za zawodników = sportowiec musi być przytomny i ogarnięty}.

KZS wyrabia się w Przychodni Sportowej na stadionie GOSiR w Gdyni ul. Olimpijska 5/9 lub u Lekarza Sportowego dr. Śliwińskiego Przychodnia Obłuże II na ul. Sucharskiego i Oksywie ul. Podchorążych. Dla zagapionych, którym by się coś "poplątało w tym temacie" podajemy 'ścieżkę ratunkową' - Sportowa Przychodnia Wojewódzka w Szpitalu Gdańsk-Zaspa lub dość mało obłożona zawodnikami Przychodnia z Lekarzem Sportowym w Pucku.

Jest dużo czasu i proszę nam później nie opowiadać, że dzwoniłem, ale nie ma terminów wcześniejszych niż Maj 2020 r.. Jest czas i trzeba być w w/w sprawie zdeterminowanym - bo tak naprawdę nawet nową KZS można wyrobić w trzy dni i to w środku sezonu piłkarskiego, tylko trzeba chcieć (znamy nazwiska, które zrobiły i robią to bez trudu, no...ale się starają ).

Są członkowie Klubu, którzy przez 4-6 lat członkostwa w UKS nigdy nie zawalili terminu wyrobienia czy przedłużenia ważności KZS, ale są i tacy którym notorycznie się to nie udaje, bo ciągle coś: jak nie zawał lekarza sportowego, to tsunami na plaży w Rewie.

autor: marchewnik 2015-01-18 21:17:38

Profil marchewnik w Futbolowo KZS czyli... Karotenowy Zapas Soku ( z marchwi... )