Tymbark - finał Gdyński

ISKRA R-2002 W TURNIEJU ROBYG CUP NA MORENIE

• autor: uksiskragdynia, 2014-12-09 10:06

Nie zachwycili nasi reprezentanci R-2002 na turnieju "Robyg Cup"

Dla "Iskry" zajęcie 9 miejsca na 12 startujących ekip nie może być powodem do zadowolenia (bowiem ani miejsce, ani nasz styl gry - zwłaszcza w ofensywie - nie był zadowalający, co najwyżej.... poprawny> na co najwięcej zapracowali nasi niektórzy defensorzy tzn. para obrońców Kicka i Jabłoński (1 gol- Apla), którzy jak grali nie dopuścili do straty żadnego gola przez Iskrę R-2002 oraz nasz gracz ofensywny W. Anikiej (4 gole!) i -o rok młodszy- bramkarz Dawid Walewski.

Pozostali nie zaprezentowali już tak pozytywnej formy, chociażby takiej jak 2 tygodnie wcześniej w Trąbkach Wielkich.

Choć nie przegrywaliśmy na starcie wysoko, bo tylko 0:1 (pierwsze dwa mecze w eliminacjach), a szwankowała -zwłaszcza- nasza tzw. organizacja gry w ofensywie (mało czystych akcji i strzałów mimo pewnej 'optycznej' przewagi), to ustawiło nas już w dołach tabelki eliminacyjnej i dalej trzeba było zapomnieć o... 'medalowych snach'.

Tym bardziej, ze potem ulegliśmy pewnie "Pomezanii" 0:3 i tylko 0:0 zremisowaliśmy extra-grającym "Bałtykiem" Gdynia (brawo!).

Wygrane z Polonią Gdańsk (3:0) i Pomezania II Malbork (2:0) wystarczyło zaledwie na 9 lokatę. Rozczarowanie; głównie dlatego, że... mało jesteśmy zadowoleni z gry kilku zawodników. Za niecałe 2 tygodnie jedziemy do Nowego Portu na Portowiec CUP (a 'skład' na ten turniej w nagrodę zapewnili sobie; Kicka z Jabłońskim jako podstawowa para obrońców i Anikiej jako wyróżniający się gracz i strzelec z tego turnieju - reszta powołań będzie podana poprzez... pocztę e-mail > czyli czujność na łączach w JC2).

Sztab Trenerski.