R-1999 - Mosty Cup - 01.02.2012

BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - START OBOWIĄZKOWY!

• autor: uksiskragdynia, 2014-10-25 10:59

Do Gdyńskiego Biegu Niepodległości zapisujemy się do 27.10.2014.

Niniejszym Zarząd UKS "Iskra" Gdynia - w oparciu o Statut i Regulamin UKS Iskra Gdynia- obliguje wszystkich swych członków (w kategoriach wiekowych: 1998-2004 obowiązkowo!!!) do startu w ulicznym "Biegu Niepodległości" w Gdyni w dniu 11 XI 2014r.  (wtorek).

Młodsze nasze Iskierki zaś gorąco zapraszamy, by też wzięły udział w tym sportowym gdyńskim Biegu Niepodległości. Zasnujmy ulice czerwonymi strojami Iskry.

Jak chcesz się zapisać, to kliknij na poniższy link (i postępuj jak tam jest napisane)

Udział w tym biegu jest obowiązkowy (i jest zaliczeniem jednej jednostki treningowej mającej na celu budowanie motoryki ogólnej wytrzymałościowej tj. każdy ma obowiązek przebiec wyznaczony
odcinek dla danej kategorii wieku).

Każdy uczestniczący ma za zadanie zajęcie jak najlepszego miejsca w swym biegu nie zależnie od posiadanych w tym zakresie zdolności i wytrenowania, zaś od ambitnych Iskrzaków oczekujemy walki o czołowe miejsca w tym biegu. Udział w tym biegu jest równoważny powołaniu do meczu ligowego w danej kategorii wiekowej w ramach lig i turniejów.

Miasto Gdynia promuje swe Biegi Uliczne i liczy na dużą frekwencję - My, czyli UKS  "Iskra" Gdynia poprzez masowy nasz udział chcemy promować naszą 'markę klubową' wśród naszego społeczeństwa oraz dać się pozytywnie zauważyć Włodarzom naszego miasta, co może mieć znaczenie przy naszych staraniach o dotacje lub inne 'sprawy' jakie chcemy uzyskać u Prezydenta Miasta Gdynia czy Dyrektora GOSiR (a chcemy coś dla dzieci, a nie dla siebie).

Przypominamy, że 'dzika' wręcz nasza aktywność w Konkursie NIVEA dała nam sprzęt sportowy, z którego teraz mogą korzystać nasi członkowie (w dużej mierze nowi zawodnicy) - warto więc być aktywnym, a wtedy łatwiej coś otrzymać niż tylko oczekiwać, że... 'się należy'.

Brak (bez usprawiedliwienia) jakiegoś członka odczytywany i równoważny będzie niestawieniu się na wyznaczone zawody np. piłkarskie i działanie na szkodę Klubu = a to jest złamaniem & 17 pkt. 3 Statutu UKS "Iskra"> Gdynia.

Jeśli ktoś się wstydzi manifestacji, że należy do "Iskry" Gdynia (a tak to będzie odbierane przez Tajny Sąd Kapturowy Iskry), ten musi się liczyć z restrykcjami.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wszyscy nasi zawodnicy-członkowie startujący w tych zawodach zobligowani są do ubrania się w czerwone klubowe spodenki Iskry i czerwoną koszulkę Iskry (+  na nogi własne białe skarpetki, chyba że będzie na tyle zimno, że pod te czerwone spodenki włożycie ciemne męskie rajstopy lub tzw. termo-rajstopy).

Oczywiście pod czerwone koszulki zakładamy tzw. termo-koszulki lub inne koszulki z długim rękawem. Żadnych czapek iskrzanych do biegu nie zabieramy - mamy je tylko do włożenia po biegu i.... do dekoracji zwycięzców. Natomiast do samego biegu można (a nawet jest wskazane) włożyć lekką cienką czapkę "biegową" lub opaskę.

Na miejscu będzie kadra Iskry z torbami, do których będzie można wkładać Wasze rzeczy w tym czapki i dresy  - oczywiście nie pomieszają się, bo przecież są dobrze oznakowane tak jak Klub tłumaczy i wymaga.

Przypominamy, że... zgłaszając się do Biegu Niepodległości  w pozycji "klub" piszemy dokładnie, jak tu przytaczamy:    UKS "Iskra" Gdynia.

Specjalnie to zaznaczamy - a gdyby ktoś zapomniał wpisać dokładnie, tak jak prosimy - niech zrobi jak bracia Chwyć i ponowi właściwy wpis. W Gdyni jest też inna Iskra na terenie Akademii Marynarki Wojennej i musimy się konkretnie wyróżnić, by było wiadomo, która "Iskra" startuje. Nie uznamy tez żadnych hybryd (tzn. łączenia nazwy Iskry z czymś tam , np. nr danej szkoły, bowiem UKS "Iskra" Gdynia już nie przynależy statutowo do żadnej szkoły choć ma adres rejestrowy (ale nie statutowy) przy  ZS-11 w Gdyni.

Kto startuje w innych barwach lub chce... 'być jednocześnie na dwóch weselach'  ten w naszym Konkursie Nagród nie będzie brany pod uwagę > dualizmu sportowego nie promujemy.

Iskra -jak Matka- jest tylko jedna!

Prezes UKS-u Jarosław A. Marek

Monitorujemy listę zgłoszeń i... brakuje masakrycznie dużo zawodników z R-2001/2000/2003/2004, że o JB nie wspomnę. Będą losowane nagrody wśród wszystkich uczestników, a zawodnicy którzy wypadną najlepiej w swych kategoriach także będą nagrodzeni, a.... Ci co się nie zapiszą = będą zapamiętani {a pamięć Iskry jest absolutna, tak jak i pamięć Marchewnika}.

W Święto Niepodległości 11 XI innych treningów nie ma.

autor: marchewnik 2014-10-17 11:35:57

Profil marchewnik w Futbolowo Iskra; jedna ? Tak naprawdę to Marchewnik jest tylko
jeden !