statystyki szczegółowe

Aktualności

ISKRA JB (REINKARNACJA-REWELACJA) NA "7"

• autor: uksiskragdynia, 2014-09-20 19:05

W gdyńskich Derbach UKS-ów w kategorii Junior B (Młodszy) UKS "Iskra" Gdynia wysoko, bo 7:0 pokonała zespół UKS "Cisowa" Gdynia. Podopieczni Trenera Jarosława Bebki pokonali rywali z Cisowej prowadzonych przez... samego Tr. M. Gierszewskiego.
.

To były znakomity piłkarz Arki i Bałtyku - kolega J.Marka z boiska, a potem trener drugoligowych zespołów seniorów "Arki" i "Gryfa", kadr młodzieżowych POZPN Gdańsk - Brawo: Iskra JB  i  Tr. JB.

Trzy gole (i to w... pierwszej połowie) ustrzelił znakomicie tego dnia dysponowany Dawid Zaremba (dziś już... nestor iskrzany).

W drugiej połowie dwa gole dołożył lider zespołu Karol Zieliński, a trzeciego gola zdobył w swym pierwszym występie na dużym boisku - absolutny debiutant w normalnej piłce nożnej > kolega Mikołaj Stawarz z r-2000.

Na koniec-deser > zostawiamy sobie opis siódmego gola dla Iskry, czyli perfekcyjna, szkoleniowa, klasyczna główka z tzw. wyskoku po nabiegu Maćka Przyborowskiego po wspaniałym dograniu Mateusza Konkela z pod samej linii końcowej boiska.

Warto odnotować udany występ - po pewnej przerwie (spowodowanej perturbacjami zdrowotnymi) - naszego super wiernego iskrzaka - kol. Jarka Mięsikowskiego.

Teraz przygotujcie coś na Bałtyk - mecz 27.09. na GOSiR (11.00)

Powołani są wszyscy trenujący w tej ekipie zawodnicy - zbiórka przy boisko 'klatka' na GOSiR ul. Olimpijska 5 o godz. 10.00, a... Waszym rywalem może być > były nasz zawodnik (a ciągle nasz dobry kolega) - Kamil Łowkis).