TELEWIZJA POLSKA NA TRENINGU ISKRY - 05.10.2012 (SZKÓŁKI PIŁKARSKIE NIVEA)

SKŁADKA ZA LIPIEC 2014

• autor: uksiskragdynia, 2014-09-04 11:40

Zarząd UKS –u niniejszym wzywa do opłacenia – uzupełnienia obowiązkowej składki za lipiec 2014r. (20 zł) tych wszystkich członków Klubu, którzy nie znaleźli się na niżej załączonej liście.

Oto członkowie UKS-u, którzy opłacili składkę za VII 2014 r. (zgodnie z Uchwałą Zarządu UKS Iskra Gdynia).

Kogo na tej liście nie ma - wezwany jest pilnie do opłacenia owej kwoty przy okazji płatności składki wrześniowej { jak już trzy-krotnie informowaliśmy > nieobecność zawodnika w lipcu 2014 nawet na wszystkich treningach nie zwalnia członka klubu z płatności naszych składek regularnych statutowych / organizacyjnych, bowiem składki regularne w Iskrze Gdynia są statutowo wymagalne za członkostwo (a nie za treningi – jak to się czasami zdarza… Wam mówić czy pisać i nie za fakt: przychodzenia na treningi czy nie uczestniczenia w zajęciach  > składka jest za fakt przynależności do Stowarzyszenia – UKS „Iskra” Gdynia).

Nieopłacenie owej kwoty 20 zł. może spowodować zawieszenia zawodnika w prawie do treningu – do czasu naprawienia ‘szkody’, tzn. zapłacenia zaległości (dotyczy to także tych, którzy są na bieżąco z innymi regularnymi/wymagalnymi składkami w naszym klubie).

Żołnieruk, Wenta, Kołakowski, Marciniak, Anikiej, Wojciechowski, Żukowski, Dorożyński, Fotta, Chejmanowski, Warcholski, Ordziński, Zblewski, Walewski, Węglarz, Czerniak, Ołowiak, Dziurgot, Opaliński, Sulewski, Mania, Pogoński, Maćkiewicz, Żak, Przekwas, Rusoń, Danielewicz, Błędowski, Jatczyszyn, Siemieniuk, Wawrzyniak, Wawrzyniak, Bunalski, Kukawski, Korytkowski, Puczydłowski, Banaszak, Waśniewski, Krupa, Marcholewski, Skalski, Cherek, Slas, Grzybowisk, Kołodziejski, Partyka , Partyka, Chwyć M, Chwyć Ł, Pakulski, Drabik, Cylkowski, Zieliński, Mięsikowski, Przyborowski, Kicka, Popiel, Popiel, Izydorczyk, Sławiński, Charemski, Turkowski, Urbański, GUS, Natzke, Domińczak, Zapora, Mielewski, Stawiarki, Zaremba, Jędrusik, Jezielski, Bartosinski, Dembiński, Wiśniewski, Sobolewski, Burblis, Przyborowski, Dąbkowski, Nowak Jakub, Jończyk Kacper.

Z poważaniem - Iskiernik Fiskalny

autor: marchewnik 2014-09-04 11:50:57

Profil marchewnik w Futbolowo O cie pietruszka > też zapomniałem ( lecę po 2 dychy )

autor: turek22 2014-09-04 12:31:29