R-2001 / ISKRA GDYNIA - OLIVIA GDAŃSK / 02.04.2011

INSTRUKCJA OBSŁUGI ISKRY DLA R-2003-2004

• autor: uksiskragdynia, 2014-08-20 16:12

Iskra 2003/4 – ważna informacja ligowa = rozwiń "więcej"

Nasz pierwszy mecz ligowy (JD2) odbędzie się już w niedzielę 24 VIII 2014 r. na obiekcie GOSiR Gdynia (boisko klatka) ul. Olimpijska 5/9 – zbiórka o godzinie 14.00 tam na miejscu przy boisku.

Ponieważ teraz w trakcie zamieszczania komunikatu jesteśmy na Obozie Sportowym > treningów przed-meczowych nie będzie, więc Powołani, a nieobecni na obozie stawiają się na mecz.

Powołujemy zawodników: Walewski (br), Dorożyński, Banaszak, Sławiński, Błędowski, Ciechanowicz (zabrać swoją KZS) , Marcholewski, Grzybowski, Musz, Pakulski, Siemieniuk, Sobolewski (zabrać swoją KZS), Kołakowski, Dembiński, Dziurgot, Ordziński, Rusoń, Żak, Bączkiewicz, Partyka Nikodem

Obecność obowiązkowa, a dojazd we własnym zakresie.

Zabieramy (zawsze na każde mecze, tak u nas na Oksywiu jak i wyjazdowe):

- swoje legitymacje szkolne  lub paszporty

- ochraniacze oraz buty piłkarskie do gry

- wodę do picia oraz trzy zwykłe cukierki (żadnych batonów, drożdżówek, pizz, hot dogów itp.).

Zawsze na mecz stawiamy się w pełnym dresie Iskry plus czapka Iskry na głowie.

* Uwaga: Każdorazowo ewentualną nieobecność na weekendowym meczu ligowym należ zgłaszać wcześniej do Trenera Jarosława Chwyć – najdalej w piątek na treningu (prosimy jednak o szybszą reakcję np. w czwartek wieczorem do ok. 22.00).

Przypominamy, że powołanie do Reprezentacji Iskry na mecz ligowy jest nagrodą i przywilejem za reprezentowaną formę i umiejętności sportowe, ale i postawę oraz zaangażowanie treningowe, organizacyjno-szkoleniowe. Wymagamy zawsze pełnej obecności, a nadużywanie zwolnień (nawet zgłoszonych) będzie odczytywane jako brak zaangażowania w sprawy klubowe (nie jesteśmy kółkiem sportowych zainteresowań i wyjazdy na zawody są obowiązkowe).

Regularne opuszczanie meczy ligowych (i turniejowych) nie jest przez Klub akceptowane. Samo tylko trenowanie dla poprawienia swojej sprawności ogólnej bez chęci uczestnictwa w zawodach po otrzymaniu powołania może spotkać się z naszej strony z wykreśleniem takiego zawodnika z naszego UKS-u.

W pierwszej fazie stroje meczowe będzie zabierał do prania Trener prowadzący, ale później Zawodnik będzie prał je samodzielnie i przynosił zawsze w piątek do zdania (osoby, które zachorują lub wiedzą ze w dany weekend nie będą mogły wystąpić w meczu ligowym muszą je dostarczyć przez ‘kuriera’ także najdalej w piątek (nie mamy w kompletach po 100 strojów i niedostarczenie owego stroju pozbawi zastępców  możliwości grania). Strojów nie prasujemy, a pierzemy na lewej stronie w temperaturze 30 st.C na programie 15-20 min. lub ręcznie. Zawsze w razie jakichkolwiek wątpliwości kontaktować się z klubem Iskra Gdynia.

autor: marchewnik 2014-08-20 17:44:02

Profil marchewnik w Futbolowo Pozdrowienia z Gardei.