NADRÓŻ 2013 - ZABAWA I WYPOCZYNEK

ISKRA JD1 WYGRYWA Z SALOSEM RUMIA 4:2

• autor: uksiskragdynia, 2014-06-12 14:38

Ligowa kolejka z 5-6 VI 2014 r.  łaskawa tylko dla I-JD1.

W sobotę na Estadio 'Oksywian da Waga' rozegraliśmy kolejny mecz ligowy > wygrywając 4:2 z kolegami z Rumi.

Gole dla nas strzeli w/g kolejności: Sikora, Wojciechowski, Wenta, Popiel (mogło być więcej, ale obie bramki w upale wyraźnie się skurczyły o te 2-4 cm, akurat wtedy gdy Iskra Gdynia atakowała i strzelała > może ze... 30 x w meczu!). Zagraliśmy ogólnie b. dobre zawody, mimo 2-3 mini-errrorów.

Za tydzień -w sobotę- gramy na GOSiR z "Bałtykiem" Gdynia i tuszę sobie, że tam bramki będą bardziej zmrożone dla nas.

----------------------------------------------------------------------------

W następnym meczu Iskra JD2 gościła Lechię Galakticos 2002 i po ogromnej walce (mimo osłabień kadrowych) zanotowaliśmy wynik 1:4 > co jest dla nas wyraźnym progresem w stosunku do meczu z jesieni (0:8) i w kontekście, że OSP aplikuje swym rywalom -średnio- właśnie 7-9 goli na mecz.

Oczywiście Lechia grała w p.n (bo ma kim > trenujących już 5-6 lat zawodników + idealnie z całego Gdańska wyselekcjonowanych i... wytransferowanych z całego... południa  województwa) zaś my przeszkadzaliśmy - próbując kontr {mieliśmy ich tam kilka}. Wspaniałego gola główką, po kornerze K-2 strzelił Szymon Skalski. Bardzo dobry występ zanotowali tez > prawy obrońca : Krupa i od 10 minuty {oswojony już ze stresem}  Arkadiusz 'Casillas' Samp na naszej bramce.

Przegraliśmy, ale z honorem i po walce z ekipą absolutnego "Dominatora LJD2" > extra stajnią wyścigową, która i w starszej lidze (JD1) mogła by bez trudu liderować.

Do "Władka" pojechała ekipa Iskry JB i uległa 0:4 choć miała momenty. Nie najlepiej im się wiedzie i chyba nie każdy tam ma już tam motywację - znamienne jest w JB np. to że: co niektórzy nie znają nawet telefonu do swojego trenera, by po raz kolejny 'wymiksować' się z meczu (co dla  każdego piłkarza z krwi i kości jest absolutnym pragnieniem nr 1). Jest oczywistością, że w swej bezczelności nie widzą, że są żałośni w swej...  bezdennej ignorancji (to zawodnik ma obowiązek poprosić swego trenera o podanie telefonu kontaktowego, a nie odwrotnie, że w ogóle nie wspomnimy, iż... na stronie 'iskragdynia.futbolowo.pl' jest zakładka, gdzie są wszystkie telefony do trenerów i osób funkcyjnych > i nie trzeba intelektu Emanuela Kanta, by je tam... 'namierzyć').

------------------------------------------------------------------------------------------------------

W trzecim wewnętrznym Oficjalnym Meczu Sparingowym Iskry R-2003/4 z "Iskrą Reszta Świata" [w której zagrali o rok, dwa lub nawet 3-4 lata starsi zawodnicy Iskry {będący rezerwistami w swych ekipach , ewentualnie nowicjuszami na tzw. dorobku bądź są tymi 'podpadziochami' z "Gilotyny Iskry"}] padł wynik 2:4 dla tych starszych kolegów, co jest naprawdę dobrym prognostykiem dla przyszłej naszej reprezentacji "Iskry R-2003/4". Wielu się bardzo starało, ale naprawdę kilka dobrych zagrań miał ostatni stoper Krzyś Sławiński i jego zmiennik B. Dorożyński, jak zawsze jest waleczny w obronie  Franciszek Kropidłowski, a w ataku błysnął kilkoma zagraniami Siemieniuk oraz... strzelcy goli: Kacper Dziurgot (w przyszłości chyba taka klasyczna "9" i Antek Ciechanowicz (jako... przyszły Krzynówek).  Zatem > OK.

autor: marchewnik 2014-06-12 15:06:22

Profil marchewnik w Futbolowo "Łaskawa kolejka" > nie ma łaski dla słabiaków JB !