R-98 - LDP SEZON 2011

- PAWEŁ CZOSKA I MICHAŁ SYNORACKI

dodano: 21.06.2011

WZOROWE CHŁOPAKI Z "JA-PAKI".

Pięcioletnim stażem w Iskrze (+ 3 obozy) legitymują się niezwykle sympatyczni i pracowici piłkarze naszego UKS, koledzy z ekipy Junior A: Paweł Czoska i Michał Synoracki.

Obaj mogli by mieć jeszcze dłuższy staż, ale Michał borykając się z bólem kolan (rakietowo przyspieszony wzrost) nieco zwlekał z zapisaniem się do naszego klubu, a z kolei Paweł musiał zrobić sobie przerwę z powodu kłopotów zdrowotnych.

Dzisiaj to jednak okazy zdrowia > chłopy jak Tury czy Bizony (wysocy, silni, zwinni, szybcy, wytrzymali no i... przystojni).

Ich drogi w Iskrze to jak mała sinusoida > np.: sezony znakomite, ale i czasami nieco słabsze, choć zawsze przyzwoite. To sumienni zawodnicy z wielkim zapałem do treningu, gdy nic im nie dolegało.

Ich postawa to godny wzór do naśladowania: zawsze 'ogarnięci' organizacyjnie, profesjonalnie trenujący na treningach, w życiu koleżeńskim fajni i rzetelni 'kumple' , a jako podwładni trenerom zawsze bez zarzutu >>> oby zawsze tacy w "Iskrze" się trafiali.

Obaj w/w koledzy mają potencjał i duże rezerwy w możliwościach rozwoju piłkarskiego i ... oby dali sobie szanse, czyli z determinacją kontynuowali proces szkoleniowy w dobrych klubach seniorskich.

Serdeczne podziękowania za Waszą postawę i osobowość składa Wam, Wasz trener Jarosław Marek i cały Zarząd UKS 'Iskra' Gdynia.